[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي :: درباره كنفرانس :: ثبت نام :: ارسال مقاله :: برقراري ارتباط :: راهنماي پايگاه ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره کنفرانس::
سازمان کنفرانس::
برگزارکنندگان و حامیان::
شرکت در کنفرانس::
ارسال مقاله::
برنامه‌های جانبی::
برقراری ارتباط::
تسهیلات پایگاه::
مکانهای اقامتی::
::
مرجع دانش
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
:: راهنمای نگارش مقالات ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ | 

راهنمای نگارش مقالات: نویسندگان محترم لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید.

  1- مقالات بر روی کاغذ A4 و رعایت فاصله 2.5 سانتی‌متر از طرفین به صورت یک خط در میان و با استفاده از نرم‌افزار Word  فارسی تهیه شده و به صورت الکترونیکی (Online submission) بارگزاری گردد. نحوه نوشتن مقاله به صورت زیر می‌باشد:

  اصل مقاله

  عنوان مقاله: نازنین سیاه 17

  نام نویسندگان: نازنین سیاه 12
ارائه دهنده: با * و به صورت ایتالیک مشخص شود.

  عناوین متن مقاله: نازنین سیاه 14

  عناوین چکیده: نازنین سیاه 12

  متن مقاله: نازنین 12

  Abstract 

  عنوان مقاله: imes New Roman 14 (Bold)

  نام نویسندگان: Times New Roman 11 (Bold)
ارائه دهنده: (
 Times New Roman 11 (Bold,Italic

  نشانی نویسندگان: Times New Roman 10 (Bold, Italic)

  سر فصل: Times New Roman 12 (Bold)

  متن چکیده انگلیسی: Times New Roman 10

  2- مقاله به زبان فارسی سلیس و روان و پیراسته از غلط‌های دستوری و املایی باشد و از آوردن اصطلاحات خارجی که معادل شناخته شده فارسی دارند، جداً خودداری شود.

  3- مقالات شامل عنوان، چکیده فارسی یا انگلیسی (حداکثر 250 کلمه)، واژه‌های کلیدی ( Key words ) حداقل 3 و حداکثر 6 کلمه، مقدمه، مواد و روش‌ها، نتایج، بحث، نتیجه‌گیری، تشکر و قدردانی و فهرست منابع باشند.

  4- مقالات مروری صرفاً از نویسندگانی که تسلط کافی و سابقه طولانی در مورد موضوعی خاص دارند و با ارجاع به تعداد قابل قبولی از مقالات منتشر شده ایشان، پذیرفته می‌شود و باید مشتمل بر عنوان، چکیده فارسی یا انگلیسی ، مقدمه، مواد و روش‌ها، بحث، نتیجه‌گیری و فهرست منابع باشند.

  5- عنوان مقاله، نام و نام‌خانوادگی نویسنده (نویسندگان)، نشانی کامل پستی، مرتبه علمی، شماره تلفن، دورنگار و پست الکترونیکی نویسنده مسئول، باید به زبان فارسی یا انگلیسی آورده شود.

  6- چکیده فارسی و انگلیسی، مشتمل بر زمینه و هدف، مواد و روش‌ها، یافته‌ها و نتیجه‌گیری همراه با واژه‌های کلیدی روی صفحه جداگانه تایپ شود. 

  7- جداول و نمودارها باید شماره‌گذاری شوند و در متن مقاله به شماره‌ها اشاره و محل تقریبی آنها نیز مشخص گردد. نوع آزمون آماری زیر جدول ذکر شود.

  8- عکس‌های استفاده‌شده در مقاله بایستی از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند.

  9- واژه‌ها و یا عباراتی که به صورت علایم اختصاری استفاده می شوند در اولین استفاده به صورت کامل در پرانتز ذکر شوند.

  10- بین تعداد صفحات مقاله و تعداد جداول و نمودارها تناسب منطقی وجود داشته باشد.

  11- ترتیب شماره‌گذاری منابع، به ترتیب استفاده از آن در متن مقاله بوده و کلیه منابع فارسی بایستی به حروف انگلیسی آورده شوند، برای چنین منابعی ذکر کلمه [Farsi] در انتهای منبع و در داخل کروشه ضروری است. منابع بایستی بر اساس دستورالعمل ونکوور به شرح زیر تنظیم گردند:

  اگر منبع کتاب است (تا شش نویسنده): نام‌خانوادگی نام. عنوان کتاب. شماره چاپ، محل نشر، ناشر، سال؛ صفحات: . لازم به توضیح است که نام نویسندگان با علامت « ، » از یکدیگر جدا شوند.

  اگر منبع کتاب است (بیش از شش نویسنده): بعد از نویسنده ششم علامت (،) و بعد et al. می‌آید. بقیه اطلاعات کتاب‌شناسی به صورت فوق تنظیم می‌گردد.

  Editor به عنوان نویسنده پس از نام‌خانوادگی و نام علامت کاما و سپس کلمه editor می‌آید. بقیه اطلاعات کتاب‌شناسی به صورت فوق تنظیم می‌گردد.

  اگر منبع مجله است (تا شش نویسنده): نام‌خانوادگی نام. عنوان مقاله. عنوان مجله سال؛ دوره (شماره): شماره صفحات. لازم به توضیح است که نام نویسندگان با علامت « ، » از یکدیگر جدا شوند.

  اگر منبع مجله است (بیش از شش نویسنده): بعد از نویسنده ششم علامت (،) و بعد et al. می‌آید. بقیه اطلاعات کتاب‌شناسی به صورت فوق تنظیم می‌گردد.

  سازمان به عنوان نویسنده یا ناشر: چنانچه در معرفی کتاب و یا مجله، سازمان به عنوان نویسنده یا ناشر باشد، از نام سازمان استفاده می‌شود. بقیه اطلاعات کتاب‌شناسی به صورت فوق تنظیم می‌گردد.

  پایان‌نامه: نام‌خانوادگی نام. عنوان پایان‌نامه. [پایان‌نامه]. محل نشر: نام دانشکده و دانشگاه؛ سال.

  استناد به منابع الکترونیکی:

  استناد به مقاله روی دیسک فشرده نام نویسنده (نویسندگان) یا شرح پدیدآور (نقطه، یک فاصله) عنوان مقاله (نقطه، یک فاصله) مخفف عنوان نشریه (رعایت فاصله) نوع رسانه {ذکر نوع رسانه در فارسی [نشریه روی دیسک فشرده] در انگلیسی [Serial on CD-ROM] } سال نشر (نقطه ویرگول) دوره (دو نقطه) صفحات (نقطه).

  استناد به کتاب الکترونیکی روی دیسک فشرده: نام نویسنده (نویسندگان) یا شرح پدیدآور (نقطه، یک فاصله) عنوان (یک فاصله) نوع رسانه {در فارسی [کتاب روی دیسک فشرده] در انگلیسی [Book on CD-ROM] } شرح ویرایش (نقطه، یک فاصله) محل نشر (دو نقطه، یک فاصله) ناشر (نقطه ویرگول، یک فاصله) سال نشر (نقطه، یک فاصله).

  استناد به مقاله نشریه الکترونیکی روی اینترنت: نام نویسنده (نویسندگان) یا شرح پدیدآور (نقطه، یک فاصله) عنوان مقاله (نقطه، یک فاصله) مخفف عنوان نشریه الکترونیکی (یک فاصله) {ذکر نوع رسانه در کروشه که در فارسی [نشریه الکترونیکی] و در انگلیسی [Serial online] نوشته می‌شود} سال نشر (و ماه نشر در صورت لزوم)(نقطه ویرگول بدون فاصله) شماره جلد (بدون فاصله) شماره نشریه در پرانتز (در صورت لزوم) (دو نقطه بدون رعایت فاصله) شماره قاب‌ها یا صفحات در کروشه (نقطه، بدون فاصله) Available From (دو نقطه، یک فاصله) آدرس اینترنتی دسترسی (نقطه، یک فاصله) تاریخ دسترسی شامل ماه (به طور کامل) روز (ویرگول، یک فاصله) سال (نقطه).

  استناد به وب‌گاه : نام نویسنده (نویسندگان) یا شرح پدیدآور (نقطه، یک فاصله) عنوان مقاله (نقطه، یک فاصله) سال نشر (در صورت دسترس بودن (نقطه ویرگول) شماره قاب‌ها یا صفحات در داخل کروشه (نقطه، یک فاصله) Available at (دو نقطه، یک فاصله) آدرس دسترسی (نقطه، یک فاصله) تاریخ دسترسی شامل: ماه به طور کامل (یک فاصله) روز (ویرگول، یک فاصله) سال نشر (نقطه).

  12- کلیه مقالات منطبق با شرایط فوق، بلافاصله پس از دریافت، ضمن اعلام وصول، مورد کارشناسی اولیه قرار خواهند گرفت . مقالات تأیید شده در این مرحله برای ارزیابی به داوران ارسال می‌گردند و پس از دریافت نظر حداقل سه داور، رأی نهایی در کمترین زمان ممکن به اطلاع نویسنده مسئول خواهد رسید.

 13- کمیته علمی در پذیرش، رد، انجام اصلاحات و ویرایش (با تأیید نویسنده) آزاد است.

  14- هرگونه برداشت از مطالب مقاله بدون ذکر نام نویسنده‌ (نویسند‌گان) مجاز نمی‌باشد.

 دبیر علمی کنفرانس - دکتر علی مهدی پور

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


کد امنیتی را در کادر بنویسید >
::
دفعات مشاهده: 555 بار   |   دفعات چاپ: 62 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
کنفرانس کشوری علوم پرتوی: نقش پرتو در تشخیص و درمان National Conference of Radiological Sciences: The Role of Radiation in Diagnosis and Treatment
Persian site map - English site map - Created in 0.24 seconds with 43 queries by YEKTAWEB 3705